Українська вишиванка, рушники, скатертини, вишиті плаття та багато іншого

вышиванка Киев купить недорого

Вишиванка  на сьогоднішній день є одним з найбільш яскравих, культурно-історичних досягнень українців, історія розвитку якої починається з часів заснування Київської Русі.
Протягом багатьох століть мистецтво вишивання постійно вдосконалювалися. Виникали нові методики і засоби вишивання, а сама техніка передавалася майстрами з покоління в покоління. Зокрема вишиванки  символізували собою родинний оберіг і пам’ять про родичів передавалися від старшого покоління молодшому. До наших днів збереглися екземпляри вишиванок, вік яких налічує кількох століть.

У своїх орнаментах вишиванки відображали наполегливість і працьовитість українського народу, бачення природи, думки і почуття, а також гармонію і красу навколишнього світу.
З часів новітньої історії України мистецтво вишивання стрімко початок свій підйом і відродження. У наші дні ми можемо спостерігати, що українська вишиванка з кожним роком набирає популярність в повсякденному житті. Кожен день, все більше одягнених у вишиванки людей, із задоволенням і гордістю крокують вулицями.

Наше підприємство є не тільки продавцем вишиванок, ми є виробником.
Запропоновані вишиванки є поєднанням сучасних технологій виробництва з давніми історичними мотивами української вишивки як мистецтва.
При виробництві ми використовуємо тільки натуральні тканини, перевірені нитки, які з часом не втрачають свої властивості, а також модельно-професійний крій виробів, що дає можливість найбільш оптимально «сісти» вишиванці на фігуру.
Як правило, при виборі вишиванки, покупець спочатку звертає увагу на ціну виробу, але можемо вас запевнити, що низька ціна-показник низької якості виробу. Іноді дешевої вишиванки вистачає до першого прання. Тому будьте уважні при виборі, звертайте увагу на склад тканини, якість вишивки і пошиття. Продукція куплена Вами в ТД “Колос” буде протягом довгих років приносити Вам радість і привертати увагу оточуючих Вас людей.

По мимо українського костюма-символікою українських обрядів є український рушник (рушник), який вишивається в ручну і є символом не тільки України, але і як обов’язковим атребутом на всіх українців весіллях. У наш час український костюм є не тільки сувеніром для туристів і музейним об’єктом, а так само новомодним атребутом для кожного з нас. Сьогодні у кожного з нас український костюм поєднує в собі такі якості як патріотизм і модний тренд.

Вишиванки є будь-яких розмірів для мужщин, жінок і дітей. Ми оновлюємо наш асортимент українських вишиванок щодня. Для зручності можна під’їхати в наші магазини для примірки сподобовшейся Вам моделі.

            

Наш Інтернет магазин www.tdkolos.com -пропонує Вашій увазі перелік виробів (український костюм, вишиванка (вишиванка), вишиванка для жінок, вишиванка для мужщин, шаровари, вишиванка для дітей, рушник, вишиті плаття, скатертини, українські вишиті серветки все за доступними цінами. Саме у нас Ви купите вишиванку, купите рушник, купите скатертини, купите шаровари, купите вишиті серветки, купите вишиті сукні.

Якість виробів відповідає всім гігієнічним нормам і вимогам (є сертифікати якості на всі товари), всі фотографії відповідають дійсності.
Дуже важливо знати і вибрати ту модель і розмір який підходить саме Вашому стилю і власним бажанням.

Персонал інтернет магазину допоможе підібрати розмір, і колір на будь-який смак.
Якщо Ви в чомусь сумніваєтеся або виникають будь-які питання, ми з радістю допоможемо втілити всі Ваші прохання і побажання. Ще найголовнішою причиною щоб купити вишиванку (купити вишиванку, купити вішіванку), купити український костюм-це наші магазини в яких ви можете все приміряти.

Залишити відповідь